شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۰/۲۷
/
/ دیدار دکتر شیبانی با شهردار قرچک
/
 

دیدار دکتر شیبانی با شهردار قرچک

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک صبح امروز آقای دکتر شیبانی ریاست دانشگاه آزاد به همراه معاون وی آقای سهرابی و هیئت همراه دیدار با آقای محسن خرمی شریف شهردار قرچک داشتند .

در این دیدار ضمن عرض تبریکات ، دکتر شیبانی مطالبی را در خصوص پیگیری ساخت دانشگاه آزاد در شهرستان قرچک بیان داشت و گفت : با توجه به نیاز شهرستان قرچک و درخواستهای دانشجویان که از مناطق مختلف به این شهرستان مراجعه می کنند دانشگاه آزاد واحد قرچک حدود 60 رشته برای تحصیل به این واحد اختصاص داده شد .

وی در ادامه اظهار داشت یکی از دغدغه های دانشجویان و پیگیری ساخت دانشگاه در قرچک بعد مسافتی بود که به سمت شهرستان پیشوا تردد میکنند و اگر بتوانیم مراحل احداث دانشگاه آزاد را در شهرستان قرچک داشته باشیم باری از مشکلات دانشجویان برطرف خواهد شد .

محسن خرمی شریف شهردار قرچک با بیان اینکه شورا و شهرداری نیز آمادگی خود را در خصوص تعامل با دانشگاه آزاد واحد قرچک را دارد گفت :نظر اعضا محترم شورای اسلامی ، شهرداری در خصوص داشتن تعامل در کمک و مساعدت به این مجموعه مثبت بوده  .

ایشان در ادامه افزود:دیدگاه ما نسبت به این موضوع باز است و جذب دانشجو در شهرستان قرچک می تواند در ابعاد مختلف در رشد فرهنگ یک شهرستان نمود داشته باشد  
دیدار دکتر شیبانی با شهردار قرچک
1396/10/20
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal