شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۰/۲۷
/
/ شهردار قرچک خبر داد
/
 
 

شهردار قرچک خبر داد

کمک به گروه‌های ورزشی در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرچک/ کمربندی قرچک تا ماه آینده بهره‌برداری می‌شود

شهردار قرچک با بیان اینکه کمک به گروه‌های ورزشی از برنامه‌های شهرداری و شورای شهر خواهد بود، گفت: کمربندی جنوبی قرچک با 80 درصد پیشرفت تا یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک محسن خرمی‌شریف نشستی را در شهرستان قرچک در خصوص خرید تجهیزات برای مجموعه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قرچک اظهار کرد: تعدادی تجهیزات و یک دستگاه جرثقیل خریداری ‌شده است و در به مجموعه آتش‌نشانی اضافه خواهد شد.

وی به موضوع کمربندی جنوبی شهر قرچک اشاره و بیان کرد: کمربندی جنوبی که باید آن را کنارگذر شهری نام گذاشت، بیش از 80 درصد پیشرفت داشته است و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار قرچک افزود: در حال حاضر درصدد جذب سرمایه‌گذار هستیم و به‌زودی در دو نقطه شهر، دو جایگاه پمپ‌بنزین افتتاح خواهد شد تا فشار کاری روی جایگاه‌های دیگر کاهش یابد.

خرمی‌شریف به نیروهای انسانی در شهرداری قرچک اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بیش از 950 نیروی انسانی در شهرداری و مجموعه‌های وابسته قرچک فعالیت می‌کنند و برای مجموعه شهرداری زیاد نیست و در بعضی حوزه‌ها هم کمبود نیروی انسانی داریم.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص حمایت مالی از گروه‌های ورزشی و به‌خصوص گروه فوتسال مقاومت که چرا شهرستان‌های هم‌جوار می‌توانند کمک‌های میلیاردی انجام دهند، ولی شهرداری قرچک حمایت شایسته از گروه‌های ورزشی و تیم فوتسال انجام نمی‌دهد، گفت: کمک و مساعدت مالی به گروه‌های ورزشی از برنامه‌های شورای شهر قرچک و شهرداری است و در این خصوص در 9 ماهه نخست سال تاکنون مبلغی بیش از 600 میلیون ریال به تیم ورزشی کمک کرده و در اعتبارات سال 97 شهرداری نیز کمک به تیم مقاومت قرچک لحاظ خواهد شد و شهرداری در حد توان این اقدام را انجام خواهد داد.

شهردار قرچک اظهار داشت: در هفته آینده دو سازمان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی قرچک با یکدیگر ادغام خواهند شد و سازمان حمل‌ و نقل را تشکیل خواهیم داد.

 
شهردار قرچک خبر داد
1396/10/10
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal