شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۷/۲۷
/
/ گوشه ای ازحوادث و اقدامات سازمان آتش نشانی در آذر ماه
/

 
 

گوشه ای ازحوادث و اقدامات سازمان آتش نشانی در آذر ماه
اطفاء حریق واحد تجاری واقع در خیابان جانبازان جانباز یک که بر اثر بی احتیاطی مالک در حین جوشکاری دچار آتش سوزی شده است با اقدام بموقع نیروهای عملیاتی اطفاء و ایمن سازی شد .
سقوط یک اصله درخت بر روی خودرو کامیونت
یک اصله درخت بر روی خودرو کامیونت اسوزو در خیابان 24 متری زیباشهر سقوط نمود که بر اثر این حادثه به خودرو خساراتی وارد شد . نیروهای عملیاتی بلافاصله به محل اعزام و نسبت به ایمن سازی محل اقدام نمودند و با استفاده از خودرو بالابر سازمان و تجهیزات برش مخصوص و ایمنی کامل درخت از روی کامیون برداشته شد .
حریق کارگاه چاپ
یک مورد حریق کارگاه چاپ در روستای امین آباد به مرکز پیام اعلام شد که با حضور بموقع پرسنل عملیاتی سازمان آتشنشانی قرچک از سرایت به سایر نقاط و خسارت بیشتر جلوگیری بعمل آوردند . بی احتیاطی کاربر دستگاه چاپ حین تمیز کردن آن با محلول پاک کننده باعث بروز آتش سوزی شده بود .
روشن کردن بخاری در مجاورت وسایل قابل اشتعال
بی احتیاطی مالک در روشن کردن بخاری در مجاورت وسایل قابل اشتعال فروشگاه لوازم یدکی را به آتش کشید .
که با حضور نیروهای عملیاتی شیفت آ ایستگاه مرکز و ایستگاه شماره یک زیباشهر اطفاء و از سرایت آن به سایر نقاط جلوگیری بعمل آمد .

واژگونی خودرو پژو پارس در زیباشهر
با تماس شهروندان اکیپی از ایستگاه مرکز و ایستگاه امداد و نجات سازمان آتشنشانی قرچک به محل اعزام و پس از ایمن سازی محل و خارج نمودن راننده که به طرز معجزه آسا یی دچار مصدومیت نشده بود و استقرار خودرو اطفاء حریق اقدام به جابجایی و حمل خودرو و تحویل به عوامل راهور نمودند . 
گوشه ای ازحوادث و اقدامات سازمان آتش نشانی در آذر ماه
1396/09/12
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
1
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal