شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۲
/
/ پارک محله سخنگو در قرچک تکمیل و راه‌اندازی شد
/
 
 
 

پارک محله سخنگو در قرچک تکمیل و راه‌اندازی شد

سرپرست شهرداری قرچک از ساخت و راه‌اندازی پارک محله سخنگو در مدت‌زمان 22 روز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی قرچک محسن شریف سرپرست شهرداری قرچک اظهار داشت: اولین پارک محله سخنگو در مدت‌زمان 22 روز به همت شهرداری قرچک ساخته شد و برای استفاده در اختیار عموم قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به اینکه در داخل شهر قرچک زمین‌های بزرگ برای احداث بوستان‌ها نداریم ما مجبور هستیم به پارک محله رو بیاوریم و زمین‌هایی که در اختیار شهرداری قرار دارد و بلااستفاده است آن‌ها را به بوستان تبدیل کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

سرپرست شهرداری قرچک افزود: مهم‌ترین برنامه‌ای که در احداث بوستان‌ها در نظر گرفته شود حفظ و نگهداری آن‌ها است که از احداث آن برای ما با اهمیت است که این کار همت ویژه هموطنان را نیز می‌طلبد که در حفظ و نگهداری آن به شهرداری کمک کنند.

شریف بیان داشت: این حرکت را در محله‌های دیگر هم انجام داده‌ایم و با نصب وسایل بازی ده‌گانه و مبلمان شهری در بوستان‌ها به بهره‌برداری خواهیم رسید.

وی اظهار داشت: در حال حاضر در محله‌های قدیمی با کمبود بوستان مواجه هستیم که نیز به برنامه و کار بیشتر در این خصوص نیازداریم.

سرپرست شهرداری قرچک اظهار داشت: در حال حاضر طرح پارک محله در شهرک‌های تازه تأسیس نیز انجام می‌شود و پارک‌هایی که امکانات آن‌ها از بین رفته است نیز مجدداً تجهیز و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

شریف در پایان گفت: اولویت احداث پارک محله در شهرک‌های اطراف قرچک محله‌های کم برخوردار از خدمات رفاهی است که باید هرچه زودتر انجام شود و محله‌های مهستان، گلشهر، چندمنظوره و فردیس از محله‌های کم برخوردار هستند که نیاز به توجه همه مسؤولان را دارد.

پارک محله سخنگو در قرچک تکمیل و راه‌اندازی شد
1396/08/23
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal