شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۳
/
/ سرپرست شهرداری قرچک: احداث آرامستان در اولویت کاری شهرداری قرچک است
/
 
 
سرپرست شهرداری قرچک
احداث آرامستان در اولویت کاری شهرداری قرچک است
 سرپرست شهرداری قرچک گفت: احداث آرامستان در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرچک قرار دارد
 
محسن شریف اظهار داشت: شهرستان قرچک ازجمله شهرستان‌هایی است که با جمعیت 270 هزار نفری هنوز آرامستان ندارد و بنده در برنامه‌هایی که به اعضای شورای شهر قرچک ارائه کردم ارتقای شهرداری و احداث آرامستان در اولویت برنامه‌های مجموعه شهرداری قرچک است و همه باید در این خصوص جهادی عمل کنند.
وی گفت: بعد از معرفی بنده به‌عنوان سرپرست شهرداری چندین جلسه با فرماندار شهرستان، امام جمعه قرچک و اعضا شورای اسلامی شهر در این خصوص انجام داده‌ایم و پیگیری ویژه ای برای احداث آرامستان انجام شده .
سرپرست شهرداری قرچک افزود: در شورای دوره پنجم و شهرداری تعامل بسیار خوبی وجود دارد که دغدغه‌های آن‌ها رفع مشکلات مردم است و شهر قرچک نیاز به کارهای زیر بنایی در همه بخش‌ها است که باید انجام شود و مردم قرچک لیاقت داشتن بهترین‌ها هستند.
وی بیان داشت: ما در مجموعه شهرداری دیگر شعار نمی‌دهیم حرف‌هایمان را با اقدامات عمرانی، فرهنگی و ... به مردم شهر قرچک خواهیم زد و صحبت‌های بنده با حمایتهای اعضای شورای شهر محقق می‌شود.
سرپرست شهرداری قرچک گفت: دفتر بنده برای رسیدگی به مشکلات مردم و رفع آن به روی همه شهروندان باز است و آماده رفع این مشکلات و در این خصوص کارگروهی با حضور نخبگان و معاونان شهرداری و سازمان‌های آن تشکیل خواهیم داد تا مشکلات مردم انقلابی شهرقرچک را بررسی و رفع کنیم 

 
سرپرست شهرداری قرچک: احداث آرامستان در اولویت کاری شهرداری قرچک است
1396/08/14
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal