شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۳
/
/ هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر برگزار شد
/
 
 

هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر برگزار شد .

هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قرچک با حضور مدیرعامل اتوبوسرانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قرچک با حضور مدیرعامل اتوبوسرانی جناب آقای حبیب زینالی در سالن جلسات شورا برگزار شد .

در این جلسه آقای دکتر شیرنژاد در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به میهمان جلسه درخواست گزارش از حوزه اتوبوسرانی و حوزه حمل و نقل و خواستار ارائه مسائل و مشکلات آن حوزه شد .

حبیب زینالی مدیرعامل اتوبوسرانی ضمن تشکر از اعضاء شورای اسلامی بدلیل حضور ایشان در جلسه علنی شورا گفت : از ابتدای ورودی اینجانب به مجموعه اتوبوسرانی حدوداً 21 دستگاه اتوبوس دولتی وجود داشت که حدود 4 دستگاه آن فرسوده بودند و 8 دستگاه مشغول سرویس دهی به شهروندان و مابقی آن نیز در تعمیرگاه بودند .

وی بیان داشت : با پیگیریهای بعمل آمده 9 دستگاه دیگری که خراب بودند فوراً تعمیر شده و وارد خطوط شهری شده که جمعاً 17 دستگاه اتوبوس در خط مشغول حمل مسافران می باشند در ادامه جلسه اعضاء شورای اسلامی شهر سوالاتی را در خصوص بودجه سازمان ، نوسازی ناوگان ،بیمه اتوبوسها و تعداد نیروهایی که در سازمان حضور دارند را از آقای زینالی داشتند .

در پایان جلسه زینالی گزارشاتی را در خصوص سوالات اعضاء به صحن علنی شورا ارائه داد و

خاطر نشان شد : با توجه به مشکلات سازمان تمام تلاش خود را در خصوص رفع موارد مطروحه خواهم کرد تا شهروندان بتوانند براحتی مسیر روزانه خود را طی نمایند
هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر برگزار شد
1396/08/11
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal