شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۲
/
/ دیدار خبرنگاران با سرپرست شهرداری قرچک
/
 
دیدار خبرنگاران با سرپرست شهرداری قرچک
دیدار چند تن از خبرنگاران با سرپرست شهرداری قرچک آقای محسن خرمی شریف
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک آقای وجدانیو سرکار خانم ممی نژاد دیداری با آقای محسن خرمی شریف سرپرست شهرداری داشتند .
در این دیدار محسن خرمی شریف جایگاه خبرنگاران راجایگاهی ویژه تشریح کرد و گفت :حضور خبرنگاران در میان مردم و مسئولین نقطه قوتی است که در هر حال و هر شرایطی اخبار و رویدادها که در سطح شهر انجام می شود بدون هیچ کم و کاستی اطلاع رسانی کنند و شهروندان می توانند از وقایع روز باخبر شوند.
وی در ادامه بیان داشت :بنده به نوبه خودم تمام تلاش خود را در زمینه تعامل با خبرنگاران و اصحاب رسانه خواهم کرد تا این عزیزان بتوانند به راحتی عملکرد شهرداری را به سمع و نظر مردم برسانند .
آقای وجدانی و ممی نژاد در ادامه سخنان آقای شریف سوالاتی را در خصوص برنامه های آتی شهرداری داشتند که آقای شریف در جواب این عزیزان گفت : ایمن سازی معابر جهت عبور و مرور عابرین پیاده علی الخصوص دانش آموزان عزیز ،اطلاع رسانی برنامه های انجام شده شهرداری بصورت ماهانه به خبرنگاران ،حمل و نقل ،زیباسازی شهری ،... از جمله اقدامات اینجانب خواهد بود که در برنامه های کاری بنده قرار گرفته و انجام خواهم داد .
خرمی شریف در پایان عرایض خود گفت : درب اتاق بنده به روی خبرنگاران و اصحاب رسانه باز است و همیشه جوابگوی این عزیزان خواهم بود و به واحد روابط عمومی ابلاغ شده که در تمامی بازدیدها ،مراسمات و برنامه های (عمرانی و خدماتی) که توسط شهرداری و شورای اسلامی انجام می شود با خبرنگاران تعامل ویژه ای داشته و اطلاع سانی جامع و کاملی را به شهروندان فهیم شهرستان داشته باشند.

 
دیدار خبرنگاران با سرپرست شهرداری قرچک
1396/08/11
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal