شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۷/۲۵
/
/ سرای محله‌ مکانی برای ارتقای مشارکت‌ اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت است
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک ساعاتی پیش به همراه بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصغر یوسفی مسؤول امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری به صورت سرزده از فعالیت سراهای محله آزادگان و ولیعصر(عج) بازدید کرد و در جریان روند اقدامات و مشکلات قرار گرفت.

شهردار قرچک در این بازدید ضمن صحبت با کارکنان و مدیران سرای محله، از مکان‌های مختلف سرای محله‌ها دیدن کرد و به بررسی وضعیت ثبت‌نام، نحوه برگزاری کلاس‌ها، بررسی مشکلات اساتید و عملکرد سرای محله آزادگان و 15 خرداد پرداخت.

محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه بازدید از این سراهای محله اظهار داشت: سراهای محله‌ شهر قرچک مکانی برای ارتقای مشارکت‌های اجتماعی مردم و پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان است.

وی بابیان اینکه سرای محله مکانی است که شهروندان منطقه می‌توانند در آن مشارکت‌های اجتماعی خود را ارتقا دهند، افزود: سراهای محله مدیریت شهری قرچک باهدف پر کردن اوقات فراغت، بالا بردن فرهنگ شهروندی و کاهش آسیب‌های اجتماعی، کلاس‌های مختلفی همچون خیاطی، نقاشی، حسابداری، مکعب روبیک، چرتکه، مشاور خانواده، خبرنگاری، آشپزی، سفره‌آرایی، خیاطی، عکس و فیلم‌برداری، خوشنویسی، طراحی، نمایش، زبان انگلیسی، کامپیوتر و قرآن جهت رفاه حال شهروندان فعالیت می‌کند.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این است که در این سراهای محله از اساتید بومی و مجرب استفاده شود و هم‌اکنون با گزارشی که امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری داد، استقبال شهروندان از این مکان‌ها بسیار خوب بوده است.

خرمی شریف افزود: انشا الله به زودی ساخت سرای محله منطقه گل‌ها به اتمام می‌رسد و عملیات احداث 2 سرای محله خبرنگار و شهدای مدافع حرم آغاز خواهد شد تا سرانه فرهنگی شهر قرچک افزایش یابد.

وی در پایان از شهروندان قرچکی خواست، جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سراهای محله از ساعت 9 صبح لغایت 14عصر مراجعه و یا با شماره 36122442 و 36151581 داخلی 128 تماس حاصل کنند.

سرای محله‌ مکانی برای ارتقای مشارکت‌ اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت است
1398/03/30
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal