شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۷/۲۵
/
/ مدرسه عترت قرچک به چرخه آموزشی بازگشت
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف دراین‌باره به خبرنگاران گفت: با توجه به مشکل مدرسه عترت در کمیسیون ماده 5 با همکاری شهرداری قرچک این مشکل رفع شد.

وی افزود: مالک این مدرسه در سال گذشته به دادگاه طرح شکایت کرده بود که مدرسه عترت را از دستگاه آموزشی خارج کند و دادگاه رأی به قلع‌وقمع این مدرسه حکم داده بود.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: با مطرح‌شدن این خبر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، این مسئله از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک پیگیری شد که بعد از کش و قوس‌های فراوان در کمیسیون ماده 5 که این کمیسیون برای بررسی و تصویب طرح‌های تفصیلی شهری و تغییرات آن‌ها در هر شهر است، این مدرسه از مدار قلع‌وقمع خارج و به چرخه آموزشی بازگشت.

محسن خرمی شریف گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک همیشه و همه حال کمک‌حال آموزش و پرورش و تعلیم تربیت است و تاکنون کمک‌های شایانی به نهاد مقدس کرده است.

شهردار قرچک در پایان با اشاره به اینکه در جهت مدرسه‌سازی تاکنون شهرداری زمینی‌های مناسب و خوبی به آموزش و پرورش داده است، خاطرنشان کرد: انشا الله به حول قوه الهی در آینده نزدیک توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک زمینی جهت ساخت مدرسه به دستگاه آموزشی شهرستان واگذار خواهد شد.

گفتنی است، روز گذشته در هشتمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان قرچک که با حضور مسئولین برگزار شد از محسن خرمی شریف شهردار به جهت حمایت و کمک به آموزش و پرورش تجلیل به عمل آمد.

مدرسه عترت قرچک به چرخه آموزشی بازگشت
1398/03/27
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal