شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ شهرداری قرچک هیچ محدودیتی جهت واگذاری زمین برای ساخت مدرسه ندارد
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، ایرج شیر نژاد در جلسه شورای آموزش و پرورش در خصوص مدارس قلع و قلمی و اوقات فراغت اظهار داشت: شهرداری در راستای اوقات فراغت دانش آموزان اقدامات بسیار خوبی انجام داده است، و برای دومین بار متوالی المپیاد ورزشی را که تعدادی از این رشته‌های ورزشی به‌صورت خانوادگی است برگزار می‌کند.

وی گفت: مجموعه شورا و شهرداری در خصوص هزینه ایاب و ذهاب اردوهای دانش‌آموزی همانند سال‌های قبل مساعدت و همکاری لازم را خواهد داشت و در این خصوص از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

شیرنژاد افزود: سرانه آموزشی خوبی در سطح شهرستان انجام‌شده و دغدغه در این خصوص نداریم و در هر نقطه که شهرستان بخواهد زمینی به شهرستان واگذار می‌شود.

وی بیان داشت: مشکل مدرسه عترت در کارگروه کمیسیون ماده 5 استانداری حل شد است، و دیگری مشکلی در این خصوص نداریم فقط دو الی سه مورد باید نامه‌نگاری صورت گیرد تا مدرسه به آموزش‌وپرورش واگذار شود، موضوع مدرسه یاسر و عمار در باقرآباد نیز در دست اقدام است تا تصمیم کارشناسان در این خصوص اتخاذ شود کار قرارگرفته است.

عضو شورای شهر قرچک تأکید کرد: با توجه به اینکه تراکم دانش‌آموزی در منطقه قرچک بالا است، آموزش‌وپرورش در هر نقطه‌ای از شهر که زمین بخواهد شورا و شهرداری زمین واگذار می‌کند به شرطی که اقدام به ساخت و ساز نمائید.

شهرداری قرچک هیچ محدودیتی جهت واگذاری زمین برای ساخت مدرسه ندارد
1398/03/11
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal