شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ روز قدس نماد وحدت، نقطه عزت و کرامت جهان اسلام است
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر قرچک، محسن خرمی شریف با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی کارکنان شهرداری و مردم همیشه در صحنه قرچک دعوت کرد در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت کنند.

وی با بیان اینکه روز قدس نماد وحدت، نقطه عزت و کرامت جهان اسلام است، افزود: روز جهانی قدس، نمادی است از اراده آزادی خواهان جهان برای حمایت از حق و عدالت مردم شریف فلسطین، روزی است که در سراسر کشور ندای مرگ بر آمریکا و اسرائیل در آن فریاد زده خواهد شد.

این مسوول خاطر نشان کرد: در آخرین جمعه ماه رمضان، ملت مؤمن و روزه دار ایران اسلامی و دیگر مسلمانان جهان، بار دیگر با مشت های گره کرده در برابر ستمگران و زورگویان فریاد می زنند تا همبستگى خود را در حمایت از آزادی قدس شریف و حقوق مردم فلسطین اعلام نمایند.

شهردار قرچک در پایان اظهار کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار شهرستان قرچک دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی خمینی کبیر و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب، حمایت خود را از مردم فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران اعلام می نمایم.

روز قدس نماد وحدت، نقطه عزت و کرامت جهان اسلام است
1398/03/09
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal