شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ استخر ولیعصر(عج) قرچک در ماه رمضان افتتاح می شود
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از مراحل اجرای این پروژه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استخر ولیعصر(عج) قرچک پس از 3 سال تعطیلی به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: یکی از وعده هایی که داده بودیم تقویت و افزایش فضاهای ورزشی و فرهنگی در دستور کارمان باشد که در این خصوص چندین زمین چمن مصنوعی افتتاح کرد و در این ماه نیز استخر ولیعصر(عج) نیز با امکانات پیشرفته توسط بخش خصوصی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: با مشارکت بخش خصوص کلیه تجهیزات این استخر که فرسوده و یا به سرقت رفته بود مرمت و بازسازی شد.

این مدیر شهری بیان داشت: این پروژه با متراژ 1500 مترمربع با اعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال راه‌اندازی و تجهیز شد و تا پایان ماه مبارک رمضان توسط مسوولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار قرچک با بیان اینکه تعمیرات اساسی مانند تعویض لوله‌های قدیمی و اصلاح آن با لوله‌های یو پی‌وی‌سی ویژه استخری با 16 بار فشار آب، اجرای سقف دکور پی‌وی‌سی، تجهیز و نوسازی موتورخانه و تصفیه‌خانه آب استخر، نورپردازی محوطه و سالن با طراحی جدید و نورافکن‌های کم‌مصرف و تعویض کاشی‌های کل استخر ولیعصر(ع) انجام شده است، گفت: احداث حمام سنتی، استخر کودک، جکوزی نمک، استخر روباز، تراس آفتاب، سنونای نمک، خشک و بخار، اتاق ماساژ، بوفه و پارکینگ اختصاصی از جمله اقدامات اساسی در این استخر است.

خرمی شریف اظهار کرد: استخر ولیعصر(عج) شهرداری قرچک توسط بخش خصوصی طبق استانداردهای روز دنیا و با کیفیت استخرهای درجه‌ یک است و با امیدواریم با افتتاح این مجموعه بتوانیم قدم های خوبی در جهت رفاه حال شهرندان قرچکی برداریم.

وی درپایان با بیان اینکه خدمت به مردم خوب قرچک ادامه دارد، گفت: شعار ما در مجموعه شهرداری خدمت به مردم است و در این خصوص از هیچ تلاشی فرو گذار نیستیم.

استخر ولیعصر(عج) قرچک در ماه رمضان افتتاح می شود
1398/02/30
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal