شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ بازپس‌گیری مجموعه ورزشی ولیعصر قرچک از اداره ورزش کلید خورد
/

محسن کهزادی در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان قرچک ، اظهار داشت: مجموعه ورزشی ولیعصر(عج) قرچک تقریباً 14 سال است که به اداره ورزش و جوانان واگذارشده و در این مدت اقدامات قابل‌توجهی برای این مجموعه صورت نگرفته است.

وی گفت: با توجه به اینکه در فاز اول کاشت زمین چمن در این مجموعه انجام‌شده ولی تعهدات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مثبت نبوده است و مجموعه شورا و شهرداری قصد بازپس‌گیری مجموعه ورزشی ولیعصر(عج) رادارند.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک افزود: در حال حاضر استخر مجموعه ورزشی ولیعصر(عج) که چندین سال بدون استفاده باقی‌مانده بود به بخش خصوصی واگذار و تعمیر و تجهیز آن به اتمام رسید و در تابستان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان داشت: برای تجهیز و راه‌اندازی مجموعه ورزشی ولیعصر(عج) نیز بخش خصوصی اعلام آمادگی کرده است و شهرداری قصد دارد این مجموعه را از اداره ورزش و جوانان پس بگیرد و به بخش خصوصی واگذار کند.

کهزادی بیان داشت: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری طرح بازپس‌گیری این مجموعه را کلید زده و واحد حقوقی شهرداری در حال پیگیری این موضوع است.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در پایان گفت: هدف اصلی از بازپس‌گیری مجموعه ارائه خدمات مطلوب به ورزشکاران و مردم شهرستان است چراکه می‌توانیم از پتانسیل‌های مجموعه ورزشی ولیعصر بهره لازم و کافی را ببریم.

بازپس‌گیری مجموعه ورزشی ولیعصر قرچک از اداره ورزش کلید خورد
1398/02/30
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal