شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک برگزار می‌شود
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه هماهنگی برگزاری این المپیاد ورزشی، اظهار داشت: سال گذشته این المپیاد برای اولین بار به صورت گسترده و باشکوه با حضور بیش از 1800 نفر در سطح شهر قرچک انجام شد و با ارزیابی‌هایی که انجام شد، رضایت مردم از این المپیاد بسیار خوب بوده است.

وی افزود: بر آن شدیم که امسال نیز دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک با نام جام خلیج‌فارس، را پایه‌ریزی و برگزار کنیم و پیش‌بینی می‌کنیم که استقبال خانواده‌ها به خصوص بانوان برای برگزاری این المپیاد بیشتر باشد.

این مسؤول بابیان اینکه ورزش باعث حفظ سلامت جسمی و روحی و ایجاد نشاط و شادابی در افراد می‌شود، افزود: این المپیاد ورزشی در جهت پر کردن اوقات فراغت و فراهم کردن زمینه تفریحات سالم و مهیج برای خانواده‌های قرچکی است.

خرمی شریف بابیان اینکه این مسابقات در راستای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و ستاد برگزاری اوقات فراغت شهرستان قرچک صورت می‌گیرد، بیان داشت: این المپیاد به صورت رایگان در 8 رشته ورزشی که شامل رشته‌های فوتسال نوجوانان، داژبال، دارت، شطرنج، فوتبال دستی، طناب‌کشی، پرتاب حلقه و طناب زنی به صورت انفرادی بانوان و آقایان و خانوادگی از اول خرداد تا 31 خرداد 98 در شهرداری مرکز و مناطق و سرای محله‌های آزادگان، ولی‌عصر(عج) و 15 خرداد ثبت‌نام می‌نماید.

شهردار قرچک گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته، به تیم‌ها و افراد برتر هر رشته در این المپیاد بزرگ ورزشی تندیس و هدایای نفیس اهدا خواهد شد.

وی افزود: شرکت‌کنندگان برای اطلاعات بیشتر با شماره 4- 36151581 داخلی 128 واحد امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تماس حاصل نمایند.

دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک برگزار می‌شود
1398/02/30
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal