شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ ورود آب به رودخانه باقرآباد بدون هماهنگی بود و هیچ مشکلی به وجود نیاورد
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در خصوص باز شدن آب سد ماملو به رودخانه باقرآباد اظهار کرد: با توجه به بارندگی‌های فروردین‌ماه و جاری شدن آب در رودخانه تمهیدات لازم از قبل اندیشیده شده بود و هیچ‌گونه مشکلی در این خصوص وجود نداشت.

وی گفت: در حال حاضر آب جاری‌شده در رودخانه باقرآباد با دبی 2 الی 3 برابر فروردین‌ماه است و نیروهای امدادی شهرداری قرچک تمام‌مسیرهای منتهی به رودخانه را مسدود کرده‌اند.

شهردار قرچک بیان کرد: آب جاری‌شده و بازشده از سد ماملو نیمه‌های شب به منطقه باقرآباد رسید که ما از مسؤولان ذی‌ربط در این خصوص گلایه‌مند هستیم که چرا جاری کردن آب سد ماملو بدون اطلاع قبلی صورت گرفته است.

شریف افزود: با توجه به سرریز شدن سد ماملو و رهاسازی آب در مسیل رودخانه باقرآباد، شهرداری قرچک به‌صورت آماده‌باش درآمد و این مسیر ایمن‌سازی شد، البته در بارش‌های اخیر در سال جدید این مسیر ایمن‌سازی شده بود و هم‌اکنون نیز برخی مکان‌ها که نیاز بود نیز ایمن‌سازی انجام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بارندگی‌های اخیر خیلی خوب بوده که در یک‌ماهه اخیر دو بار دریچه‌های سد ماملو باز شد، این آب کمک بسیار خوبی به کشاورزان و در انتها به تالاب بند علی‌خان دشت ورامین می‌کند.

ورود آب به رودخانه باقرآباد بدون هماهنگی بود و هیچ مشکلی به وجود نیاورد
1398/02/30
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal