شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۶/۲۷
/
/ آغاز نهضت جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی شهر قرچک/جدول‌گذاری بیش از 35 هزار مترمربع شهر قرچک در سال 97
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از مراحل اجرای جدول‌گذاری بلوار اصلی حد فاصل میدان 15 خرداد تا میرزایی، کوچه‌های نصر و فتح 7 این شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر و جلب رضایت شهروندان، عملیات ساماندهی و احداث آبرو و جدول‌گذاری در معابر سطح شهر در حال اجرا است.

وی جدول‌گذاری معابر را نیازی ضروری و اقدام زیربنایی شهر عنوان کرد و بیان داشت: در سال 97 توسط معاون فنی و عمران نهضت جدول‌گذاری بیش از 35 هزار مترمربع معابر اصلی و فرعی شهر قرچک انجام شد.

این مدیر شهری بیان داشت: هم‌اکنون اکیپ‌های شهرداری قرچک در چند نقطه از محلات کمتر توسعه‌یافته شهر در حال انجام عملیات جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی است.

شهردار قرچک بابیان اینکه جداول برخی از نقاط شهر فرسوده است، بیان کرد: جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی سطح شهر موجب زیباسازی، هدایت آب‌های سطحی و بالا بردن بهداشت عمومی معابر، ارائه خدمات باکیفیت بهتر به شهروندان و تأمین رفاه حال آنان است.

خرمی شریف در پایان اظهار کرد: از ابتدای سال 98 تاکنون بیش از 2 هزار و 500 مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهر قرچک جدول‌گذاری و ساماندهی شده است و این روند ادامه خواهد داشت تا معابر اصلی و کوچه‌ها جهت روان‌سازی آب‌های سطحی به درجه مطلوب برسد.

آغاز نهضت جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی شهر قرچک/جدول‌گذاری بیش از 35 هزار مترمربع شهر قرچک در سال 97
1398/02/23
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal