شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۵/۳۱
/
/ اختصاص پانصد میلیون ریال جهت کمک به مناطق سیل‌زده/شهرداری قرچک پیشگام کمک به سیل‌زدگان
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه ارسال کمک به مناطق سیل‌زده استان خوزستان که در محل شهرداری قرچک برگزار شد، ضمن ابراز تأسف و همدردی با مردم حادثه‌دیده استان خوزستان، شهرداری قرچک آمادگی جهت کمک به مناطق سیل‌زده بسیج شد.
وی با ابراز تأسف و همدردی با مردم عزیز و خونگرم خوزستان که به دلیل وقوع سیل و آب‌گرفتگی دچار آسیب و خسارت شدند، افزود: به مخاطره افتادن زندگی و جان هم‌وطنان عزیزمان سخت و دردناک است، بنابراین از هر کمکی در راستای یاری‌رساندن به سیل‌زدگان دریغ نخواهیم کرد.
شهردار قرچک اظهار کرد: با توجه به خسارات جدی سیل به این استان و دستور مدیریت بحران استانداری و شهرستان، هم‌اکنون کمک‌های مجموعه مدیریت شهری قرچک به این مناطق ارسال شد.
خرمی شریف گفت: بر اساس توافقات انجام‌شده در ستاد مدیریت بحران کشور، استان تهران به عنوان استان معین خدمت رسان به آسیب دیدگان استان خوزستان انتخاب‌شده است به همین منظور کمک‌های شهرداری قرچک برای کمک به اهالی این استان جنوبی ارسال می‌گردد.
وی ادامه داد: با مساعدت و همیاری اعضای شورای اسلامی شهر قرچک مبلغ پانصد میلیون ریال جهت کمک به سیل‌زدگان استان خوزستان اختصاص یافت و هم‌اکنون محموله کمک به این استان ارسال شد.
این مدیر شهری در پایان افزود: مردم ایران اسلامی و قرچک همیشه نشان دادند که در مواقع بحران و خطر در کنار یکدیگر هستند و با کمک‌های خود با مردم مناطق سیل‌زده با آن‌ها همدردی می‌کنند و ما نیز هر چه در توان داشته باشیم برای این عزیزان که در سیل همه چیز خود را از دست داده‌اند، انجام خواهیم داد.
اختصاص پانصد میلیون ریال جهت کمک به مناطق سیل‌زده/شهرداری قرچک پیشگام کمک به سیل‌زدگان
1398/01/22
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal