شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۵/۳۱
/
/ ستاد مدیرت بحران شهرداری قرچک تشکیل شده است/مسیر رودخانه باقرآباد جهت تردد خودرو ها مسدود شد
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرداری با بیان اینکه تمامی کارکنان و نیروهای خدماتی در حال آماده باش هستند، افزود: در ماه های قبل حال 13 مورد مرکز ابگرفتگی معابر شناسایی شد و در 9 نقطه از شهر قرچک این مشکل حل شده است.
وی افزود: حوزه خدمات شهری و عمران شهرداری باید هرچه زودتر 4 محلی که هنوز مشکل هنوز دارند را بررسی و رفع نمایند.
شریف بیان داشت: مسیر های منتهی به رودخانه باقرآباد را مسدود شد تا وسایل نقلیه در این رودخانه تردد نکنند تا اگر با بارندگی های این هفته باعث سیلاب در این رودخانه شد، به خودرو و فردی آسیب نرسید.
شهردار قرچک گفت: رودخانه لات آجی که اخیرا مناسب سازی شده بود نیز لایروبی شده است و هیچ مشکلی در این رودخانه وجود ندارد.
این مدیر شهری با بیان اینکه تمهیدات لازم برای بارندگی های اخیر صورت گرفته است، بیان داشت: مسیر های پر تردد سطح شهر مانند محور اصلی، کمربندی جنوبی و شمالی هم اکنون باز و روان است و هیچ مشکل آبگرفتگی نداریم.
خرمی شریف گفت: شهروندان محترم با نریختن زباله ها در جوی ها و نهرها همکاری و همراهی لازم را در راستای جلوگیری از سرریز شدن آب جوی ها به معابر داشته باشند.
شهردار قرچک از همشهریان عزیز خواست در این مدت بارندگی با کارکنان شهرداری همکاری لازم را داشته باشند و در صورت هرگونه مشکل، سریعا با تلفن 137 تماس حاصل فرمایند تا هر چه سریعتر به مشکلات رسیدگی شود.
ستاد مدیرت بحران شهرداری قرچک تشکیل شده است/مسیر رودخانه باقرآباد جهت تردد خودرو ها مسدود شد
1398/02/04
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal