شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱/۶
/
/ عضو شورای شهر قرچک: بودجه 129 میلیارد تومانی سال 98 شهرداری قرچک تصویب شد
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، مهدی زمانی افشار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شورای شهر قرچک در این زمینه اقدامات مختلفی انجام داده است و امیدوارم با توجه به مبحث اقتصاد مقاومتی، نقش مناسبی درزمینهٔ مدیریت شهری ایفا کنیم.

وی افزود: همه تلاشمان بر آن بود که بودجه سال 98 شهرداری قرچک بر مبنای قانونی، اصولی، کارشناسی و بر پایه درآمدهای منطقی، عادلانه و پایدار تعریف شود.

رئیس کمیسیون حقوقی و امور اداری شورای اسلامی شهر قرچک بابیان اینکه بیشترین مبلغ اعتبار به حوزه عمرانی اختصاص داده شد، خاطرنشان کرد: بیش از 68 درصد بودجه سال 98 شهرداری در حوزه عمرانی خواهد بود تا با این مصوبه بتوانیم شهر را به سمت توسعه و آبادانی سوق دهیم.

زمانی افشار بیان داشت: توجه ویژه به جذب مشارکت‌ها در بودجه و افزایش منابع حاصل از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و توجه به کسب اعتبارات شهرداری از دولت از دیگر سیاست‌های درآمدی بودجه سال 98 است.

وی در پایان افزود: رویکرد شورای اسلامی و شهرداری قرچک این است که به سمتی حرکت کنیم که محاسبات، پایه علمی و استاندارد داشته باشد و خوشبختانه در این خصوص تا به امروز گام‌های توسعه محور و زیربنایی برای عمران و آبادی شهر قرچک برداشته‌شده است.

عضو شورای شهر قرچک: بودجه 129 میلیارد تومانی سال 98 شهرداری قرچک تصویب شد
1397/12/22
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal