شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱/۶
/
/ شهردار قرچک: 20 هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در مراسم درختکاری در پارک جنگلی زیباشهر که با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و دیگر مسؤولین برگزار شد، اظهار داشت: از 15 الی 21 اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی و روز درختکاری نام‌گذاری شده است و در این هفته شهرداری قرچک با کاشت نهال و گل‌های فصلی به استقبال بهار می‌رود.

وی افزود: هدف از کاشت و توزیع نهال در بین مردم احیاء منابع طبیعی است و در این زمینه مدیریت شهری قرچک تمام تلاش خود را در راستای حفظ و صیانت از این فضای سبز و بخصوص درختان به کار خواهد گرفت.

این مدیر شهری تصریح کرد: انتظار داریم تا مردم خوب قرچک فرهنگ دوستی با طبیعت را ترویج دهند چراکه توسعه فضای سبز و درختکاری نیازمند مشارکت و همکاری همه‌جانبه شهروندان است.

خرمی شریف بیان داشت: به مناسبت هفته درختکاری و در راستای توسعه فضای سبز و حفظ آن کاشت 20 هزار اصله نهال درخت در قرچک با حضور احمد طاهری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، فرماندار، امام‌جمعه، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولین شهرستان آغاز شد.

شهردار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: کاشت نهال و ایجاد فضاهای سبز تأثیر به سزایی در کاهش آلودگی در این منطقه دارد و افزایش سرانه فضای سبز یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قرچک است .

به همت شهرداری، مراسم درختکاری در پارک جنگلی قرچک با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر، بخشدار، معاونین شهردار و دیگر روسای ادارت برگزار شد.

شهردار قرچک: 20 هزار اصله نهال در نهضت درختکاری قرچک کاشته می‌شود
1397/12/22
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal