شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۵/۳۱
/
/ 12فروردین، روز احقاق حق و پیروزی دین است
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف با تبریک سال نو و 12 فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار داشت: روز 12 فروردین روز آری محکم و قاطع ملت ایران به جمهوری اسلامی، روز ناکامی استکبار و یادآور ثمره بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی است.

وی بابیان اینکه 12 فروردین، روز تعیین ساختار نظام سیاسی ایران اسلامی است، افزود: دوازدهم فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم کشور است، در این روز با رأی اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از 2500 سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی و حکومت مردمی تغییر یافت.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: با وجود توطئه‌ها و دشمنی‌های استکبار جهانی و در سایه امنیت بی‌نظیری که حاکم بر کشوراست و با تدابیر الهی مقام معظم رهبری، ایران اسلامی هرروز شاهد پیشرفت‌ها، دستاوردها و افتخارآمیزی است.

خرمی شریف در پایان روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را به مقام معظم رهبری، دولت خدمت‌گزار و نیز ملت ایران اسلامی تبریک گفت و اظهار داشت: در سال رونق تولید برای دولت‌مردان و آحاد ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و متدین قرچک، سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

12فروردین، روز احقاق حق و پیروزی دین است
1398/01/12
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal