شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۵/۳۱
/
/ شهردار قرچک خبر داد: توزیع 300 حلقه لاستیک دولتی به رانندگان حمل و نقل عمومی قرچک
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، در مرحله نخست توزیع لاستیک با نرح دولتی به رانندگان تاکسی در اولویت کاری قرار گرفت. این امر اجرایی شد و با جدیت پیگیر توزیع لاستیک بین راننده های اتوبوس بودیم که این مهم مقرر شد و هفته آینده این اقلام توزیع خواهد شد.

وی افزود: این لاستیک ها از سوی سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری قرچک تهیه شده است. رانندگان اتوبوس های عمومی جهت دریافت از هفته آینده به این سازمان مراجعه نمایند.

این مدیر شهری خاطر نشان کرد: با توجه به گرانی های اخیر و مشکلات اقتصادی که دشمنان به ایران اسلامی متحمل شده است و با هدف رفع مشکلات رانندگان با توجه به اینکه هم اکنون شاهد اختلاف قیمت در محصولات خودرویی هستیم؛ بنابراین با برنامه ریزی های صورت گرفته، تلاش کردیم این لاستیک ها را از تولیدکننده با حذف واسطه ها به رانندگان ارائه کنیم.

خرمی شریف بیان داشت: این 300 حلقه لاستیک با اعتباری بالغ بر بیش از400 میلیون تومان تهیه شده است و به دو صورت نقدی و اقساطی در اختیار رانندگان خدوم اتوبوس های درون شهری قرار داده خواهد شد.

شهردار قرچک در پایان ضمن تقدیر از زحمات رانندگان گفت: هر چه در توان داشته باشیم در جهت خدمت به این عزیزان زحمت کش انجام خواهیم داد.

شهردار قرچک خبر داد: توزیع 300 حلقه لاستیک دولتی به رانندگان حمل و نقل عمومی قرچک
1397/12/18
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal