شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۱۱/۵
/
/ اسکن بیش از 9 هزار پرونده‌ منطقه 3 شهرداری قرچک
/
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قرچک، محسن خرمی شریف با بیان اینکه اسکن پرونده ها در جهت دسترسی بهتر به پرونده‌های مناطق مختلف شهرداری از طریق اتوماسیون اداری و کم کردن هزینه‌های کاغذ انجام شده است، اظهار داشت: 10 نفر از کارشناس حدود 10 ماه مراحل مختلف ساماندهی پرونده‌های شهرسازی منطقه 3 شهرداری قرچک را انجام دادند.

این مدیر شهری با بیان اینکه اسکن و بروزرسانی 9 هزار و 122 پرونده‌ شهرسازی منطقه 3 شهرداری قرچک پایان یافت، افزود: تجمیع کلیه سوابق مربوط به ملک، چینش پرونده‌ها بر اساس تاریخ، اسکن و بارگذاری اوراق در سامانه جامع شهرسازی و درنهایت برداشت خلاصه اطلاعات پرونده و ورود به سامانه عملیاتی است که به ترتیب و بر روی 9 هزار و 122 پرونده‌ این منطقه شهری انجام‌شده است.

وی از اسکن بیش از 665 هزار و 694 برگ از پرونده‌های این منطقه خبر داد، افزود: میانگین هر پرونده 72 برگ بوده است که در مجموع بیش از 665 هزار برگ از پرونده‌های شهرسازی منطقه 3 اسکن و به‌روزرسانی شد.

شهردار قرچک در پایان بابیان اینکه در هر روز بیش از 2 هزار برگ پرونده توسط کارشناسان این حوزه اسکن می‌شد، اظهار کرد: چند روز است که  اسکن پرونده‌های شهرسازی منطقه 2 شهرداری آغاز شده است که بنا داریم تمام پرونده‌های این مرکز را هم ساماندهی و بروز رسانی کنیم.
اسکن بیش از 9 هزار پرونده‌ منطقه 3 شهرداری قرچک
1399/08/29
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal