شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۱۱/۵
/
/ قرچک اولین شهر استان تهران در اجرای طرح پلاک‌کوبی کدپستی بارکدار/اجرای طرح GNAF با هدف سامان دهی نشانی‌ها
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قرچک اولین شهر استان تهران در اجرای طرح پلاک‌کوبی کدپستی بارکدار خواهد بود، اظهار داشت: با توجه به لزوم اجرای پروژه نظام ملی آدرس‌گذاری GNAF و به‌روزرسانی نظام ملی نشانی و اطلاعات مکانی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر داریم پروژه پلاک‌کوبی کدپستی با طرح و فرمت جدید پلاک‌ها که دارای بارکد QR هستند، صورت پذیرد.
وی افزود: اجرای بانک اطلاعاتی نشانی مکان محور یا GNAF در شهر قرچک با همکاری اداره کل جغرافیایی و اطلاعت مکانی کشور و اداره پشت شهرستان به دنبال ایجاد اطلاعات دقیق از شهر، محلات، خیابان ها، یک خیابان چند باب ساختمان دارد و هر یک از این ساختمان‌ها چند واحد مسکونی، تجاری، نانوایی، داروخانه، بیمارستان و... را در خود جای خواهد داد تا شهروندان قرچکی در صورت لزوم اطلاعات مورد نظر مبک خود به این بانک اطلاعاتی مراجعه کرده و برنامه ریزی‌ها را بر اساس آن انجام می دهند.
شهردار قرچک افزود: اجرای پروژه نظام ملی آدرس‌گذاری GNAF  امکان بررسی و صحت سنجی یک نشانی فیزیکی به همراه موقعیت و مختصات جغرافیایی آن را در کشور مقدور می سازد.
خرمی شریف در پایان اظهار کرد: اجرای این طرح کمک بسیار بزرگی در شناسایی ملک و ساختمان به شهروندان قرچکی خواهد کرد به زودی راه اندازی و اجرایی خواهد شد.
قرچک اولین شهر استان تهران در اجرای طرح پلاک‌کوبی کدپستی بارکدار/اجرای طرح GNAF با هدف سامان دهی نشانی‌ها
1399/08/19
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal