شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۸/۲
/
/ دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در تاریخ حماسه‏ های عزت آفرین ایران است
/
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قرچک، محسن خرمی شریف با تبریک چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت، ایثار و  پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه  رهنمودهای حکیمانه امام راحل(ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضتهای آزادی بخش جهان شد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند هفته دفاع مقدس هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد، افزود: هفته دفاع مقدس یادآور به بارنشستن مجاهدت مردان و زنان ایران اسلامی در برابر جبهه متحد استکبار و دشمن بعثی است.

شهردار قرچک خاطر نشان کرد: دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در تاریخ حماسه‏ های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری‏های رزمندگان، ایثارگران و جانبازان، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

خرمی شریف در پایان فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مقام معظم رهبری و مردم عزیز ایران اسلامی تبریک گفت و اظهار کرد: بیش از 10 برنامه فرهنگی توسط شهرداری قرچک به مناسبت هفته دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به نحوه احسن برگزار می‌شود.
 دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در تاریخ حماسه‏ های عزت آفرین ایران است
1399/07/09
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal