شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۱۱/۳
/
/ شهردار قرچک: اجرای بیش از 10 برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری قرچک
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف با بیان اینکه ما هر چه داریم از رشادت های رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس بوده است، افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بر همه اقشار جامعه لازم است چرا که امنیت و آرامش امروز را مدیون رشادت‌های این عزیزان است.
وی با اشاره به برخی از برنامه های هفته دفاع مقدس توسط واحد اجتماعی فرهنگی و روابط عمومی شهرداری، افزود: در این هفته از ایثارگران و رزمندگان شاغل در شهرداری قرچک طی مراسمی تجلیل به عمل خواهد آمد.
شهردار قرچک به تبلیغات محیطی و زیباسازی به مناسبت این هفته فرخنده اشاره کرد و گفت: توسط واحد روابط عمومی شهرداری بنرهایی به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهر نصب خواهد شد و واحد زیباسازی نیز به تزئین میادین و خیابان های شهر خواهد پرداخت.
خرمی شریف با تأکید بر لزوم تقدیر از خانواده معظم شهدا، بیان داشت: برگزاری روضه خانگی در منازل شهدا توسط ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت یکی دیگر از برنامه های مدیریت شهری به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم خواهد بود.
وی از برگزاری مسابقه پیامکی باعنوان چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد و افزود: به دلیل شیوع کرونا، مراسم خاطره گویی دفاع مقدس به صورت مجازی توسط واحد اجتماعی فرهنگی شهرداری به مناسبت این هفته  برگزار خواهد شد.
شهردار قرچک در پایان از گلباران و عطر افشانی مزار شهدای گمنام، برگزاری مراسم هفته دفاع در پارک بانوان، توزیع پک فرهنگی، برگزاری مسابقه کتابخوانی با همکاری نهاد کتابخانه ها و همکاری با سپاه 15 خرداد درخصوص برگزاری مراسم تئاتر استانی حماسه نامداران خبر داد.
شهردار قرچک: اجرای بیش از 10 برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری قرچک
1399/06/25
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal