شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۱۱/۳
/
/ شهردار قرچک: هدف مدیریت شهری خدمت صادقانه به مردم است
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، در راستای تکریم ارباب‌رجوع؛ جلسه هفتگی ملاقات مردمی محسن خرمی شریف شهردار قرچک با شهروندان صبح امروز دوشنبه با رعایت پروتکل های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا برگزار شد که در این نشست مشکلات مردم به صورت چهره به چهره با مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف بررسی شد.

در این ملاقات ها درخواست مردم به صورت مستقیم و بدون واسطه با شهردار قرچک در حوزه‌های شهرسازی، املاک، نوسازی، حقوقی و... بررسی  و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنان به حوزه‌های مربوطه صادر شد.

محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه این دیدارها اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات شهروندان قرچکی و رضایتمندی آنها مهمترین اهداف و برنامه ریزی های خادمان مردم در شهرداری است.

وی با بیان اینکه هدف مدیریت شهری خدمت صادقانه و بی منت به مردم است، افزود: عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مردم مهم‌ترین وظیفه کارکنان شهرداری قرچک است و کارکنان مدیریت شهری با سعه‌صدر و بردباری نسبت به رفع مشکلات شهروندان با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری نسبت به حل آن‌ها اقدام کنند.

گفتنی است، شهروندان قرچکی می‌توانند به منظور هماهنگی برای حضور در جلسات ملاقات با شهردار قرچک و طرح مسائل و مشکلات خود؛ با شماره تلفن‌های 4- 36151580 داخلی 183 واحد روابط عمومی تماس حاصل کنند.
 شهردار قرچک: هدف مدیریت شهری خدمت صادقانه به مردم است
1399/03/21
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal