شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۳/۱۳
/
/ استفاده از ماسک در وسایط حمل‌ونقل عمومی قرچک اجباری شد
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف بابیان اینکه این طرح از سه‌شنبه مورخه 23 اردیبهشت‌ماه اجرایی خواهد شد، اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، استفاده از ماسک برای رانندگان و مسافران در حمل‌ونقل عمومی اجباری شهرستان قرچک اجباری شد.

وی افزود: با توجه به تعداد اتوبوس‌ها، امکان کاهش سر فاصله اعزام اتوبوس در سیستم حمل‌ونقل عمومی برای کاهش ازدحام و ایجاد فاصله‌گذاری اجتماعی ممکن نیست و باید شهروندان جهت سوارشدن به وسایط حمل‌ونقل عمومی از ماسک استفاده کنند.

شهردار قرچک بابیان اینکه سلامت شهروندان در مبارزه با کرونا، خط قرمز مدیریت شهری قرچک است، گفت: از روز سه‌شنبه به هر مسافری که از ماسک استفاده نکند خدمات ارائه نمی‌شود و رانندگان اتوبوس‌های شهری و برون‌شهری که سرنشین بدون ماسک سوار کنند، سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری قرچک موظف است بر اساس پروتکل‌های بهداشتی برخورد قانونی به عمل آورد.

خرمی شریف در پایان تأکید کرد: سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری قرچک ضمن گندزدایی و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌ها، نسبت به نصب آگهی‌های اطلاع‌رسانی در وسایط نقلیه عمومی اقدام کند.

استفاده از ماسک در وسایط حمل‌ونقل عمومی قرچک اجباری شد
1399/02/21
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal