شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۳/۱۳
/
/ شهردار قرچک عوارض صنفی سه‌ماهه اول سال 99 را لغو کرد
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف از گسترش اقدامات این نهاد برای یاری شهروندان در بحران ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: با پیشنهاد مدیریت شهری و موافقت شورای اسلامی شهر، کسبه و اصناف قرچک از پرداخت عوارض کسب و پیشه مربوط به سه‌ماهه اول سال 99 معاف شدند.

وی بابیان اینکه حمایت از شهروندان متضرر در اولویت اقدامات شهرداری قرچک است، بیان داشت: متأسفانه شیوع ویروس کرونا بازار را از رونق کسب‌وکار انداخته است و عملاً کسبه قرچک فعالیتی که باید در روزهای آخر سال داشته باشند را نداشتند و با افت شدید فروش مواجه شدند.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: در این شرایط بحرانی ویروس کرونا و به جهت کمک به این قشر از جامعه به شورای اسلامی شهر پیشنهاد دادیم کسبه و اصناف از پرداخت عوارض در بهار سال 99 معاف شوند که خوشبختانه این پیشنهاد مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت.

خرمی شریف بابیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک در شرایط سخت و بحرانی در کنار شهروندان است، افزود: مدیریت‌ شهری قرچک به سهم خود در بحران ویروس کرونا، از کسبه و اصناف حمایت می‌کند و لغو پرداخت عوارض کسب و پیشه یکی از اقدامات ما برای کمک به این قشر زحمت‌کش است.

شهردار قرچک عوارض صنفی سه‌ماهه اول سال 99 را لغو کرد
1399/02/17
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal