شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۳/۱۳
/
/ شهردار قرچک: افتخارات امروز شهرداری قرچک مدیون تلاش کارگران است
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف با تبریک 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر، اظهار کرد: یازدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی کار و کارگر به‌پاس خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی، فرصتی مغتنم و بی‌نظیر است تا از زحمات بی‌بدیل این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم.
 
وی بابیان اینکه کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به‌سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند، افزود: بدون شک توسعه پایدار کشور در کنار تمام دستاوردهای علمی و تجهیزات گسترده امروزی، مدیون استعدادها و سرمایه انسانی پرتلاش و کارآمد است و کارگران به‌عنوان نیروی محرکه در چرخه اقتصادی، عمرانی و آبادی نقش برجسته و ویژه‌‏ای دارند.
 
شهردار قرچک خاطرنشان کرد: افتخارات امروز مدیریت شهری قرچک مدیون تلاش و همراهی کارگران عزیز است و اگر موفقیت‌هایی در شهر صورت گرفته از برکت تلاش و عرق ریختن این قشر تلاشگر، زحمت‌کش و خدوم است.
 
خرمی شریف در پایان با تبریک این روز فرخنده، اظهار کرد: این‌جانب ضمن تبریک و تهنیت روز جهانی کار و کارگر، از زحمات بی‌دریغ و شبانه‌روزی کارگران صدیق و خدوم شهرستان، به‌ویژه شهرداری قرچک که علیرغم فراز و نشیب‌ها، سرفرازانِ در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر کرده، از خداوند متعال توفیقات روزافزون توأم با  سلامتی و سعادت برای همه عزیزان  مسألت می‌نمایم.
 شهردار قرچک:  افتخارات امروز شهرداری قرچک مدیون تلاش کارگران است
1399/02/11
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal