شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۴/۲۵
/
/ شهردار قرچک مطرح کرد: استفاده از ظرفیت هنرمندان در جهت زیرساخت‌های فرهنگی
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، یک‌صد و هفتاد و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قرچک به ریاست محسن کهزادی  و با حضور اعضای شورای شهر، محسن خرمی شریف شهردار و هنرمندان و مسؤولین انجمن‌های هنری و ادبی شهرستان برگزار شد که در این جلسه از هنرمندان شهرستان تقدیر به عمل آمد.

محسن کهزادی شورای اسلامی شهر قرچک در ابتدای این جلسه هنرمندان را هویت شهرستان دانست و افزود: رویکرد شهردار و شهرداری را نسبت به مسائل هنری و فرهنگی مثبت دانست.

وی افزود: از اینکه رضایت نسبی از عملکرد شورای شهر و شهرداری در بین هنرمندان وجود دارد بسیار خوشحال هستیم و از رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خواهشمندم این جلسات تداوم داشته باشد و به سایر جوانب کار هم پرداخته شود.

در ادامه این جلسه محسن خرمی شریف شهردار قرچک، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که در راستای سیاست‌های اعضای شورای شهر و خواسته مردم و هنرمندان شهر گام برمی‌داریم.

این مدیر شهری بابیان اینکه هنرمندان همیشه موردحمایت مدیریت شهری برای مراسم‌های مختلف بوده‌اند، گفت: تراکم جمعیتی شهر قرچک بسیار بالا است و با حمایت همه‌جانبه شورای شهر، احداث فرهنگسرای پویینک و فرهنگسرای بزرگ شهر نیاز بلندمدت فرهنگی شهر را تأمین خواهد کرد.

وی افزود: آنچه را که در حوزه مدیریت شهری نیاز به زیرساخت‌های فرهنگی داریم از ظرفیت هنرمندان برای پیشبرد کارها و انتقال پیام به مخاطب استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است، در پایان این جلسه توسط شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر از هنرمندان تجلیل به عمل آمد.

شهردار قرچک مطرح کرد: استفاده از ظرفیت هنرمندان در جهت زیرساخت‌های فرهنگی
1398/11/08
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal