شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۳/۱۰
/
/ 90 درصد پیاده‌روهای شهر قرچک ساماندهی و بهسازی شد
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص به خبرنگاران، گفت: ارتقای سطح کیفی ساختارهای شهری و ساماندهی معابر سطح شهر با اقداماتی چون پیاده‌روسازی و کف‌پوش گذاری با نظارت کارشناسان فنی در دستور کار شهرداری قرچک قرارگرفته است.
وی افزود: کار تعمیر، مرمت و بهسازی پیاده‌روهای معابر اصلی و فرعی شهر قرچک از ابتدای شروع به فعالیتم در رأس مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
این مدیر شهری خاطرنشان کرد: ساماندهی معابر، بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری برای شهروندان از مهم‌ترین سرفصل‌های بودجه عمران شهری است که با اجرای عملیات پیاده‌روسازی و اجرای کف‌پوش، جدول‌گذاری، ساماندهی خیابان‌های اصلی و فرعی سطح شهر در حال انجام است.
خرمی شریف بابیان اینکه ساماندهی پیاده‌روهای معابر، بهبود و ارتقای وضعیت عبور و مرور شهری همواره یکی از مطالبات جدی شهروندان بوده است، گفت: تلاش می‌کنیم به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان و جلب رضایتمندی با اجرای آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری، پیاده‌روسازی و اجرای کف‌پوش و همچنین جدول‌گذاری، وضعیت معابر سطح شهر سامان دهیم.
شهردار قرچک در پایان اظهار کرد: تمام تلاش مدیریت شهری خدمت‌رسانی به شهروندان فهیم و خوب قرچک است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
90 درصد پیاده‌روهای شهر قرچک ساماندهی و بهسازی شد
1398/07/04
روابط عمومی شهرداری قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal