شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۳/۱۰
/
/ عملیات روکش آسفالت کمربندی شمالی قرچک با اعتبار 10 میلیارد ریال
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، گفت: عملیات روکش آسفالت کمربندی شمالی قرچک باهدف مناسب‌سازی این محور پرتردد انجام شد و شهروندان می‌توانند به سهولت از این مسیر عبور کنند.
وی افزود: رفع معضل آسفالت شهری بر اساس حجم تردد، میزان خرابی و درخواست شهروندان است و معابر اصلی که با ترافیک تردد مواجه است پس از بازدید و بررسی‌های لازم در اولویت آسفالت قرار می‌گیرد که روکش آسفالت لاین شمالی کمربندی شمالی یکی از آن موارد بود.
این مدیر شهری جلب رضایت‌مندی شهروندان را از مهم‌ترین اهداف اجرای برنامه‌های شهرداری دانست و بیان کرد: تلاشمان بر این است که در برنامه‌های آتی سایر معابر اصلی و معابر هسته مرکزی شهر قرچک نیز که دارای آسفالت فرسوده است تحت پوشش عملیات‌ترمیم، بهسازی و روکش آسفالت قرار گیرد.
خرمی شریف آماده‌سازی شهر برای استقبال از ماه مهر را ازجمله اولویت‌های اصلی شهرداری در عنوان کرد و افزود: خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به مدارسی که نیاز به روکش آسفالت و لکه‌گیری داشت در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفت و این مهم انجام شد تا در اولین روز سال تحصیلی جدید تردد وسایل نقلیه به سهولت از این مسیرها عبور کنند.
شهردار قرچک افزود: آسفالت لاین شمالی کمربندی شمالی شهر قرچک با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به مساحت 18 هزار مترمربع به ضخامت 5 سانتی‌متر انجام شد.
وی در پایان گفت: شهروندان قرچک می‌توانند چنانچه هرگونه درخواست یا پیشنهاد و خبری در رابطه با فعالیت‌های شهرداری قرچک داشته باشند با شماره سه‌رقمی 137 تماس گرفته و آن را به ثبت برسانند تا هر چه زودتر کارکنان مدیریت شهری به مشکلات رسیدگی کنند.
عملیات روکش آسفالت کمربندی شمالی قرچک با اعتبار 10 میلیارد ریال
1398/07/04
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal