شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱۲/۵
/
/ شهرداری قرچک 400 میلیون برای کاوش تپه پوئینک هزینه کرده است
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص تپه پوئینک قرچک، اظهار داشت: تپه پوئینک قرچک در سال 96 برای کاوش و تفهص در راستای نجات بخشی طبق مصوبه شورای برنامه ریزی استان تهران مشترک با شهرستان قرچک با دستور مستقیم استاندار وقت تهران صورت گرفت.
وی افزود: در پی این موضوع در آن مصوبه، شورای برنامه ریزی استان تهران، شهرداری قرچک را مکلف کرده بود که اعتباری برای کاوش و تفهص این تپه در راستای نجات بخشی و ادامه عملیات عمرانی پروژه کمربندی جنوبی قرار دهد و ما آمدیم از محل اعتبارات شهرداری مبلغ 400 میلیون تومان برای کاوش این تپه قرار دادیم.
شهردار قرچک خاطر نشان کرد: میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران مجوزی در این خصوص از سوی پژوهشکده میراث فرهنگی کشور برای کاوش تپه پوئینک کسب کرد و یک گروه در 2 مرحله برای کاوش از سوی میراث فرهنگی به شهرداری معرفی و با این گروه قراردادی انعقاد شد.
خرمی شریف با بیان اینکه هم اکنون 400 میلیون شهرداری قرچک برای کاوش و تفهص تپه پوئینک هزینه کرده است، اظهار داشت: بعد از این همه پروسه کاری و نظریات تیم کاوش که تپه پوئینک قابلیت نگهداری ندارد، هم اکنون میراث فرهنگی و گردشگری اعلام کرده که چرا این کاوش انجام شده و چه کسی گفته این مراحل طی شود.
وی افزود: اگر قرار بوده که اتفاقی در خصوص کاوش و تفهص تپه پوئینک نیفتند، چرا روز اول میراث فرهنگی و گردشگری اعلام نکرد که این تپه ثبت ملی است تا شهرداری این همه هزینه نکند.
شهرداری قرچک 400 میلیون برای کاوش تپه پوئینک هزینه کرده است
1398/07/04
روابط عمومی شهرداری قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal