شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱۱/۴
/
/ ارایه خدمات مطلوب، رضایتمندی شهروندان را در بر دارد
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، به مناسبت هفته دولت، 2 پروژه ساختمان معاونت خدمات شهری و مرکز معاینه فنی خودرو شهرداری قرچک با حضور امامی امین معاون استاندار تهران، خطیبی فرماندار، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، خرمی شریف شهردار، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولان افتتاح و به بهره برداری رسید.
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه افتتاحه این دو پروژه شهری، گفت: گرامی می داریم نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر را که با اخلاص در خدمت مردم بودند و به دست منافقین گور دل به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
وی گفت: این پروژه ها در راستای خدمات رسانی مطلوب شهروندان صورت گرفته است و در راستای تحقق وعده ها هر اقدامی که می توانیم انجام خواهیم داد.
این مدیر شهری در ادامه در خصوص افتتاح ساختمان خدمات شهری، افزود: ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری قرچک در مساحت 470 مترمربع با اعتبار 10 میلیارد ریال ساخته شده که با دستان معاون استاندار به بهره برداری رسید.
خرمی شریف تصریح کرد: این پروژه در راستای یکپارچه سازی انجام شده تا خدمات به مردم به نحو احسن و مطلوب انجام شود.
وی در خصوص افتتاح دومین مرگز معاینه فنی خودرو سبک، گفت: مرکز معاینه فنی خودرو سبک و موتورسیکلت در زمینی به مساحت 1440 مترمربع با اعتبار 15 میلیارد ریال در قرچک و در منطقه میرزایی به بهره برداری رسید.
شهردار قرچک در پایان گفت: هر چقدر خدمات رفاهی به مردم در شهر بیشتر شود و رضایتمندی مردم از نظام و مسوولان بیشتر می شود.
 ارایه خدمات مطلوب، رضایتمندی شهروندان را در بر دارد
1398/06/06
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal