شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱۰/۳۰
/
/ افتتاح 2 پروژه شهری قرچک با حضور معاون استاندار تهران
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص به خبرنگاران، گفت: هفته دولت فرصت خوبی است که دستگاه‌های دولتی اقدامات خود را به مردم گزارش دهند تا آن‌ها بدانند که دستگاه‌ها چه اقداماتی انجام داده‌اند.
وی افزود: مدیریت شهری قرچک در راستای خدمت‌رسانی به مردم اقدامات شایسته‌ای ارائه داده است که امروز با حضور محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، 2 پروژه ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری و مرکز معاینه فنی خودرو افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
این مدیر شهری خاطرنشان کرد: پروژه ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری قرچک به مساحت 1500 مترمربع با زیربنا 470 مترمربع با اعتبار 10 میلیارد ریال از منابع شهرداری در ضلع شمال شرقی میدان نون و قلم افتتاح خواهد شد.
خرمی شریف گفت: دومین پروژه شهری قرچک، افتتاح مرکز معاینه فنی خودرو سبک و موتورسیکلت با مشارکت بخش خصوصی به متراژ 1400 مترمربع با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال است که با افتتاح این پروژه خدمات شایسته‌ای در بحث معاینه فنی خودرو به شهروندان داده خواهد شد.
شهردار قرچک در پایان گفت: خدمت‌رسانی به شهروندان وظیفه ذاتی مدیریت شهری قرچک است و به زودی خبرهای خوبی در جهت خدمت مردم عزیز قرچک خواهیم داد.
افتتاح 2 پروژه شهری قرچک با حضور معاون استاندار تهران
1398/06/06
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal