شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱۰/۳۰
/
/ حضور بی نظیر بانوان و خانواده ها در المپیاد ورزشی شهر قرچک
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در مراسم دومین اختتامیه المپیاد ورزشی شهر قرچک ضمن تبریک عید غدیر خم، گفت: امروز در اختتامیه دومین المپیاد شهر قرچک قرار داریم، المپیادی که به همت و ورزش دوستان و ورزشکاران شهرمان تشکیل شد.

وی اظهار کرد: همانطور که می دانید امسال نسبت به سال گذشته بیش از 3 هزار شرکت کننده آقا و خانم شرکت کردند که سال گذشته تعداد شرکت کنندگان 1800 نفر بود که مشارکت خوب مردمی را در پی داشت.

خرمی شریف گفت: از بین 3 هزار شرکت کننده ای که ما امسال داشتیم یک رقم قابل توجهی از حضور بانوان را در این المپیاد داشتیم که از بین 3000 هزار شرکت کننده 1200 نفر بانوان بودند که جای تقدیر و تشکر دارد که با همت و عزم جدی ورزش دوستانه ای که دارند توانستند با حضورشان در این مسابقات یک رقم خوبی را به ثبت برسانند.

شهردار قرچک بیان کرد: مسابقات المپیاد در 8 رشته برگزار شد و یک بخشی که قابل توجه است این است که کمترین سنی که در مسابقات امسال شرکت کردند بین سنین 8 تا 9 سال و بیشترین سن هم 70 سال بود و این جای خوشحالی و خرسندی است برای ما که توانستیم یک عزم شهری و مردمی را در سطح شهرمان ایجاد کنیم.

وی گفت: هدف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک از این مسابقات، در کنار هم قرار دادن خانواده ها در ایام اوقات فراغت بود که خدا را شکر توانستیم یک جمع خانوادگی بسیار خوب و فوق العاده ای بین شهروندان ایجاد کنیم.

خرمی شریف خاطرنشان کرد: قطعا حضور مردم در چنین برنامه هایی نشان دهنده این است که قرچک جای فوق العاده مناسبی برای ورزش و پیشرفت دارد و ما تلاش می‌کنیم قرچک را با حضور مردم عزیز به پیشرفت برسانیم.

وی افزود: قرچک شهری جوان است و پتانسیل‌های بسیار خوبی در آن نهفته است و این پتانسیل و انرژی به مجموعه مدیریت شهری قرچک کمک شایانی می‌کند تا بتوانیم شهری پویا و جوان داشته باشیم.

شهردار قرچک در پایان اظهار داشت: از 8 رشته‌ای که داشتیم بیش از نیمی از مراجعه‌کنندگان و ثبت نام کنندگان، اعضای خانواده‌ها بودند که در مسابقات شرکت کردند و این نشان از اتحاد و همبستگی خانوادگی است. اتحادی که در خیلی از شهرها و بعضاً کشورها به عنوان یک نایاب از آن یاد می‌شود. ولی الحمدالله در شهر قرچک این پتانسیل را داریم که یک اتحاد خوب خانوادگی را توانستیم در قرچک ایجاد کنیم.

حضور بی نظیر بانوان و خانواده ها در المپیاد ورزشی شهر قرچک
1398/06/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal