شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۹/۱۸
/
/ 2 سرای محله و 3 زمین چمن مصنوعی در قرچک به بهره‌برداری می‌رسد
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، اظهار داشت: گرامی می‌داریم نام و یاد شهید خبرنگار مهدی صارمی را که در عرصه خبرنگاری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی گفت: یکی از اولویت‌های اصلی بودجه‌ها در شهرداری پروژه‌های عمرانی است که 60 درصد بودجه به بحث عمران شهر اختصاص پیدا می‌کند و در بودجه سال 97 بیش از 60 درصد آن به پروژه‌های عمرانی تخصیص یافت و توانستیم در قرچک با همراهی اعضاء شورای اسلامی شهر اقدامات عمرانی خوبی را به اجرا دربیاوریم.

خرمی شریف افزود: در سال 97 بیش از 27 پروژه عمرانی در قرچک اجرا شد و در سال 98 نیز این پروژه‌ها از کوچک و بزرگ در نقاط مختلف شهر با بیش 28 پروژه در حال انجام است و در آینده بسیار نزدیک خبرهای خوبی در حوزه‌های عمرانی خواهید شنید و اقدامات انجام‌شده به یک نهضت تبدیل‌شده است .

این مدیر شهری گفت: در حوزه پروژه‌های عمرانی، به‌زودی دو سرای محله و سه زمین چمن مصنوعی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: سوله مدیریت بحران در شهرستان قرچک وجود نداشت و با اقدامات خوبی که در این خصوص انجام شد دو سوله بحران افتتاح و به بهره‌برداری رسید و چند سوله مدیریت بحران دیگر تا پایان سال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

شهردار قرچک بیان داشت: استخر ورزشی ولیعصر(عج) بعد از 10 سال که به محل مخروبه تبدیل‌شده بود بازسازی شد و در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

خرمی شریف بیان داشت: در نیمه اول سال 98 کلنگ کمربندی شمالی شهر قرچک بر زمین خواهد خورد و هزینه این پروژه بسیار سنگین است. با توجه به تحقیقاتی که انجام شد اگر این کمربندی به بهره‌برداری برسد در 20 سال آینده مشکل ترافیکی درنخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه پروژه آرامستان قرچک در حال انجام است و تمام خدمات مطلوب در خصوص این آرامستان دیده‌ شده است، افزود: در حوزه فرهنگی ورزشی در قرچک، دومین المپیاد ورزشی با بیش از 3200 نفر آغاز شد و پیرترین فرد شرکت‌کننده 78 سال و کوچک‌ترین فرد شرکت‌کننده در این جشنواره 8 سال است و هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد فضایی شاد و بانشاط و پر کردن اوقات فراغت شهروندان است.

شهردار قرچک افزود: در حوزه خدمات و زیباسازی نسبت به سالهای قبل اقدامات بسیار خوبی انجام شد و چندین المان در خصوص شهدا، مذهبی و نام شهرک‌های مختلف در میدان‌های شهر نصب‌شده است و هدف از نصب آن‌ها ترویج فرهنگ ایثار شهادت و سنت‌های ایرانیان است.

خرمی شریف اظهار کرد: پارک جنگلی زیباشهر باگذشت 15 سال پس از کش‌وقوس‌های فراوان با کمک اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به شهرداری واگذار شد و این اقدام یک کار بزرگ برای مدیریت شهری بود.

2 سرای محله و 3 زمین چمن مصنوعی در قرچک به بهره‌برداری می‌رسد
1398/05/16
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal