شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۹/۱۸
/
/ سرای محله خبرنگار در پارک خبرنگار شهر قرچک در حال احداث است
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران طی سخنانی با اشاره به اینکه خبرنگاران از مظلوم ترین قشر فرهنگی جامعه هستند اظهار داشت: با یاری خداوند سرای محله خبرنگار در پارک خبرنگار شهر قرچک در حال احداث است، که پس از آن یک سالن و محل مناسب در این سرای محله در اختیار خبرنگاران قرار خواهد گرفت.

وی برگزاری نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران را بسیار پر اهمیت توصیف کرد و افزود: بسیاری از خدمات ادارات به مردم به واسطه اطلاع رسانی مناسب خبرنگاران و زحمات این عزیزان است.

شهردار قرچک ضمن تاکید بر اهمیت بالای رسانه در کارکردهای اجتماعی گفت: اهمیت و نقش خبر و خبرنگاران در جهت بهبود وضعیت شهری و توسعه همه جانبه آن بر هیچ کس پوشیده نیست.

خرمی شریف با اشاره به نقش تاثیرگذار خبرنگاران بر آگاه سازی شهروندان از مسائل تصریح کرد: به طور حتم شهروند مطلع، ما را در انجام و رسیدن به اهداف عالی سازمانی یاری می کند.

وی گفت: معتقدیم رسانه ها پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند که می توانند صدای مردم را به مسئولان و پاسخ مسئولان را به مردم به درستی برسانند، در قرچک این وظیفه در حوزه رسانه ها به خوبی انجام می شود.

خرمی شریف در بخش دیگری از سخنان خود افزود: معتقد هستیم که شهر را برای خوشبختی و کسب رفاه و آرامش می سازیم لذا در راه رسیدن به این خوشبختی بایستی هر کس نقش و وظیفه خود را به خوبی ایفا کند و با صرف زمان و انرژی، خدمات صادقانه ای را برای برآورده کردن انتظارات مردم به انجام برسانیم.

سرای محله خبرنگار در پارک خبرنگار شهر قرچک در حال احداث است
1398/05/10
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal