شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱/۶
/
/ لایروبی رودخانه لات آجی قرچک انجام شد
/
 

محسن شریف شهردار قرچک اظهارداشت : طی برنامه ریزی های انجام شده مراحل لایروبی رودخانه لات آجی و اجرای بتن کف و سنگ چینی دیوار به متراژ 500 متر انجام شد.

وی با اشاره به اتمام لایروبی و بررسی حفرات ایجاد شده موجود تاکید کرد: در ادامه تصمیم بر استفاده از بتن کف جهت پر کردن حفره های موجود و سنگ چینی دیوار در فواصل منظم استفاده شد که پس از اتمام دیوار چینی به انجام رسیده است.

شریف گفت: رودخانه ها برای هر شهری یک فرصت محسوب می شوند که باید مورد توجه و رسیدگی های لازم دارد و باید یک شهر و مردم آن با رودخانه زندگی کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: باید از وجود این رودخانه به عنوان فرصتی برای توسعه شهر استفاده کرد و این رودخانه ها احتیاج به نظافت و لایروبی دارند و شهروندان نیاید آن را تبدیل به محلی ریختن نخاله ها خود کنند.

وی تصریح کرد: ساماندهی رودخانه در واقع ترکیبی از روشها و اقدامات اصلاحی، حفاظتی و کنترلی سازه ای و غیر سازه ای است که در رودخانه های به منظور کنترل و مهار سیلاب و کاهش اثرات تخریبی آن، جلوگیری از بالا آمدن سطح آب در موقع طغیان، بهسازی رودخانه و شکل بخشیدن به جریان آب و حفاظت و تثبیت بستر و حریم رودخانه ها صورت می گیرد.

شهردار قرچک در پایان خاطرنشان کرد: در طرح ساماندهی رودخانه پوشش بتنی نفوذناپذیری ایجاد شده است، و دیواره چینی آن باعث ایجاد پوشش بتنی نفوذ ناپذیر به اطراف و خانه ها می شود.

لایروبی رودخانه لات آجی قرچک انجام شد
1397/04/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal