شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۰/۲۷
/
/ شهردار قرچک
/
 

شهردار قرچک:

اتمام کنار گذر 45 متری جنوبی زمینه کاهش تردد ها در محدوده شهر قرچک می شود

شهردار قرچک گفت: اتمام کنار گذر 45 متری جنوبی و اتصال آن از طریق پوئنیک به شهر ری زمینه کاهش ترددها در محدوده شهری قرچک را فراهم خواهد کرد.

بازدید محسن شریف شهردار قرچک به همره ایرج شیرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر و حاج آقا سینکائی دادستان شهرستان از کنارگذر 45 متری کمربندی جنوبی انجام شد.

محسن شریف شهردار قرچک در این بازدید اظهار داشت: قرچک به عنوان راه مواصلاتی تهران دارای مشکل ترافیکی سنگین در سطح شهر می باشد که با توسعه و احداث این کنار گذراز مشکل ترافیکی کاسته می شود.

وی افزود: کنار گذر 45 متری جنوبی قرچک از پروژه‌های بسیار مهم برای کاهش بار ترافیک این منطقه است و پیش بینی می شود این پروژه به زودی به پایان برسد.

شریف گفت: بهره برداری از کنارگذر45 متری و تملک چند خانه مانده کار اساسی در کاهش بارترافیکی و روان سازی خیابان شهری می شود.

شریف افزود: عدم واگذاری چند خانه در مسیر این کمربندی از دلایل عدم اتمام این پروژه است که با حضور رئیس شورا و دادستان و صحبت با صاحبان این مشکل هم حل خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اتمام این کنار گذر 45 متری جنوبی و اتصال آن از طریق پوئنیک به شهر ری زمینه کاهش ترددها در محدوده شهری قرچک را فراهم خواهد کرد.

 
شهردار قرچک
1396/10/19
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal