شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۹/۱۱/۵
/
/ شهرداری قرچک در مبارزه با کرونا و اهدا بسته‌های معیشتی پیشگام است
/
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، حجت‌الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان با محسن خرمی شریف شهردار قرچک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک ضمن تقدیر از زحمات شهردار و مجموعه شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان و اجرای پروژه‌های متعدد علی‌رغم شرایط کرونایی، روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری را بررسی و بر تسریع در اتمام پروژه‌ها تأکید کرد.

وی با تقدیر از عملکرد مثبت شهردار قرچک در طی این چند سال گذشته، افزود: خدا را شاکریم که به همه ما توفیق خدمت به مردم را داده است و باید گفت شهرداری قرچک در اجرای پروژه‌ها و تعهداتی که شهردار محترم داده بود موفق عمل کرده و جای تقدیر دارد.

امام جمعه قرچک با اشاره به شیوع ویروس کرونا و پیشگام بودن شهرداری قرچک در امر مبارزه با این ویروس، گفت: کارگران و کارکنان مدیریت شهری در بدترین و سخت‌ترین شرایط اقتصادی و همچنین ویروس منحوس کرونا روزهای سختی را گذراندند و همچنان که مشاهده می‌کنیم شهرداری قرچک در امر ضدعفونی سطح شهر، توزیع ماسک و محلول ضدعفونی‌کننده و اهدا بسته‌های معیشتی در بین سایر نهادها پیشگام است.

طی 3 سال گذشته شهرداری خدمات بسیاری به شهروندان داده است

محسن خرمی شریف شهردار قرچک نیز در این دیدار بابیان اینکه خدمت‌رسانی به شهروندان برای ما نعمت است، اظهار کرد: طی 3 سال گذشته مجموعه مدیریت شهری خدمات بسیاری به شهروندان داده است و تلاش ما همیشه در رفع مشکلات این عزیزان بوده است.

وی افزود: همراهی مردم و کمک آن‌ها لازمه ادامه خدمات‌رسانی مطلوب شهرداری است که تاکنون شهروندان قرچکی در این زمینه همکاری لازم را داشته‌اند که جای تشکر دارد.
شهرداری قرچک در مبارزه با کرونا و اهدا بسته‌های معیشتی پیشگام است
1399/09/08
روابط عمومی
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/شوراي شهر
/
//
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal