شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۴/۵
/
/ بهسازی و ترميم المانها وسايل ورزشي در قرچک
/
 
 

بهسازی و ترميم المانها وسايل ورزشي در قرچک

سرپرست شهرداری قرچک از انجام عملیات بهسازی، ترميم المانها وسايل ورزشي، روشنايي شهر و رنگ آمیزی در قرچک خبر داد.

 

 

 

محسن شریف سرپرست شهرداری قرچک ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی همه کسانی که  برای پیشرفت این شهر و شهرستان زحمت می کشند،اظهارکرد: شهرداری قرچک در راستای وظایف محوله خویش هموراه به دنبال اجرای برنامه های مختلف برای رسیدن به برنامه های تعیین شده در افق چندین ساله است.

وی افزود: توجه به توسعه فضای سبزشهری یکی از مهمترین دغدغه های اعضای شورای شهر و شهرداری بوده است که به طور جد مورد توجه قرارمی گیرد.

شریف ادامه داد: کاشت چمن و ترمیم دیوارها وجداول، المان، بهسازی پارک ها برای اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، رنگ آمیزی جداول و دیوارها و ایجاد ست کامل ورزشی و وسایل بازی برای کودکان و نوجوانان از مهمترین اقداماتی است که پیش بینی شده است.

وی ایجاد تنوع در سطح شهر و روحیه نشاط و شادابی در شهروندان را از جمله اهداف این گونه اقدامات بیان کرد و افزود: وجود وسایل و تجهیزات تندرستی سالم و استاندارد در پارک ها و فضاهای سبز شهری باعث می شود که شهروندان علاوه بر استفاده از فضاهای سبز در پارک ها به ورزش و فعالیت های جسمی نیز بپردازند.

 سرپرست شهرداری قرچک افزود: نصب نیمکت و سطل زباله ، رنگ آمیزی سنگ جدول و نصب روشنایی  در پارک ها را از برنامه های در دست اقدام دانست.

وی در پایان به  تقویت روشنایی برخی از پارک در آینده ای نزدیک  خبرداد و بیان کرد: با توجه به اهمیت مکان های شناسایی شده جهت تقویت روشنایی این پارکها به زودی دارای روشنایی بهتر خواهد شد. 
بهسازی و ترميم المانها وسايل ورزشي در قرچک
1396/06/12
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرستان قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal